AYIN BURCU: AKREP BURCUNA ALINACAK HEDİYELER

Akrep burcunun dünyasına doğru bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın! Ünlü Astrolog Dinçer Güner, burç özelliklerinden stil önerilerine, güzellik önerilerinden Akrep burcuna alınacak hediyelere, Akrep burcuna dair tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyor:

cover

Akrep Burcu Özellikleri

Kadın

Akrep burcu kadını sezgisel ve derin yapısıyla duygularını kendi içinde yaşamasıyla belirlenebilir. Şüpheciliği ve karşısındakilere zor güvenir yapısıyla gizemli bir duruş sergiler. Dostluklarına önem verip onları el üstünde tutmayı bilir. Mücadeleci ve vazgeçmeyen yapısı sayesinde kafasına koyduğu ve istediği soyut veya somut bir konuda ilerleme sağlayabilir. İnsanların kendisine yaptığı iyi şeyleri de, kötü şeyleri de asla unutmaz. İyiliğe iyilik ile, kötülüğe kötülük ile cevap verir. İntikam alma duygusu inanılmaz derecede gelişmiştir. Çevresinde sürekli kötülükten yana davranışlar sergileyen biri varsa, asla susmaz ve daima karşısında olur. Fikirlerinde ve alışkanlıklarında sabitlik ve kararlılık gösterebilir. Bu burcun kadını tam anlamıyla dişi özellikler gösterir ve cazibesi yüksektir. Kimseye ihanet etmez ve yarı yolda bırakmaz. İlişkilerine son derece sadıktır. Kıskanç ve sinsi davranışlar olumsuz yönlerine örnektir.

Erkek

Akrep burcu erkeği deyince akla gelen ilk kelime karizma olabilir. Gizemli ve tutarlı yapısı sayesinde dostları tarafından sevilen ve aranılan bir kişi olacaktır. Arzu ettiği ve hayalini kurduğu bir konunun peşinden gider ve onu bir şekilde elde eder. Duygusaldır ancak duygularını derin ve diğerlerine çok belli etmeden yaşar. Güçlü bir kişiliğe sahiptir ve sabit davranışları nedeniyle de kimseyi yarı yolda bırakmaz. Olaylara ve kişilere son derece şüpheci yaklaşmaya müsaittir. Gizli saklı kalmış konulara, hayatta kriz olarak kabul edilen konulara meyillidir. Hayatı daima zevkli yaşamak ister; daima güzel tarafını görmek ve zevkini çıkarmak ister. Durum böyle olunca insanları eğlendiren, neşe veren ve mutlu eden yönleri ile dikkat çeker. İç dünyalarında karamsar olduklarını unutmamak gerekir. Kendilerine zevk veren, gözlerine güzel görünen her şeye karşı düşkünlükleri vardır.

Akrep Burcu Stil Önerileri

Kadın

Dişiliğin ve gücün sembolü olan bu burcun kadınları genelde siyah ve koyu renk giysileri tercih ederler. Sade ama çarpıcı aksesuarlara yönelirler. Bakışları ve gözleri derin ve anlamlı baktığı için özellikle göz makyajlarına çok özen göstermek zorundadırlar. Abartıdan ve sıra dışılıktan uzak, keşfedilmeye açık bir tarza yönelmeleri gerekmektedir. Dişilik ön planda olduğu için giyim seçimlerinde mutlaka etek kombinasyonları tercih edilmelidir.

Erkek

Karizmatik ruhlu bu burcun erkekleri de kadınları gibi siyah rengin etkisi altındadırlar. Koyu renk kıyafet kombinasyonlarına yönelirler. Deri kıyafetler ve aksesuarlar olmazsa olmazlar arasındadır. Sportif ve rahat kıyafetlerle de özgür yanlarını ifade edebilirler. Dayanıklı, sıradan olmayan objelere olan yönelimi gibi kıyafet seçiminde de aynı yönelimi gösterebilirler. İç çamaşırı seçiminde sıra dışılığı tercih edebilirler.

Akrep Burcu Güzellik Önerileri

Kadın

Kış şartlarının başladığı bu dönemde güneş etkisinin yalnızca pastırma yazından ibaret olduğu düşünülürse, özellikle cilt sağlığına ve canlılığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Belki haftada bir seans solaryum ile yazdan kalan bronzluk sabit tutulabilir. Cildin hava şartlarına bağlı olarak kuruması önlenmelidir ve genel vücut ihtiyacı olan vitamin takviyeleri ihmal edilmemelidir. Kışa hazırlık için bütünsel bir detoks uygulamasında hiçbir sakınca gözükmemektedir. Ayrıca hava şartlarına bağlı olarak dudaklarda kuruma ve çatlama riskine karşı önlem alınması gerekebilir.

Erkek

Su elementine dahil bir burç olan Akrep burcunun erkekleri de suyla ilgili aktivitelere düşkündür. Öncelikle, hamam, sauna, SPA ve vücut masajından oluşan bir faaliyete girişilmesi için mükemmel bir zamanlama olabilir. Kapalı yüzme havuzlarına üye olunabilir ve belirli periyotlarla yüzme sporuna yönelmek Akrep burcu erkeğine çok iyi gelecektir. Küllerinden yeniden doğma fikrini taşıyan yegane burç olduğu için yenilenmek, yenilendikçe genç ve diri kalmak onların doğasında vardır. Özel bir kış detoksu ile sağlıklarına sağlık katmak isteyeceklerdir.

Akrep Burcu Ünlüleri

Kadın

Emel Sayın, Nur Fettahoğlu, Arzum Onan, Ayşe Özyılmazel, Gökçe Bahadır, Jodie Foster, Julia Roberts, Meltem Cumbul, Meg Ryan, Demi Moore, Özlem Tekin, Şevval Sam.

Erkek

Kıvanç Tatlıtuğ, Teoman, Leonardo di Caprio, Süleyman Demirel, Alain Delon, Kemal Sunal, Mustafa Ceceli, Müjdat Gezen, Sarp Apak, Yılmaz Erdoğan.

Akrep Burcuna Alınacak Hediyeler

Kadın

Mars yönetimindeki Akrep burcu kadınına klasik kesimli ve kaliteli bir dikime sahip elbise alabilirsiniz. Hangi tür olursa olsun, giyim kuşamla ilgili hediyede siyah renge yönelmeniz gerekmektedir. Kalitesi yüksek deri bir çanta ve deri eldiven de onu mutlu edecektir. Dişiliğini ön plana çıkartabilecek ve tenine uyumlu bir parfüm de olası hediyeler arasında yerini alabilir.

Erkek

Akrep burcu erkeğine değişik aksesuarlar alabilirsiniz. Bunlar kendisi, otomobili veya evi için de olabilir. İyi tasarlanmış ve karizmasını öne çıkartacak bu sıra dışı aksesuarların deri mamul olması ona iyi gelecektir. Örneğin evrak çantası, cüzdan, kemer ve eldiven gibi seçenekler düşünebilirsiniz. Gizemli konulara meraklı olduğundan bir cinayet romanı veya evrenin sırları ile ilgili yayınlar onu keyiflendirecektir.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Terazi Burcuna Alınacak Hediyeler” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=7975″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]