AYIN BURCU: YAY BURCUNA ALINACAK HEDİYELER

Ünlü Astrolog Dinçer Güner, burç özelliklerinden stil önerilerine, güzellik önerilerinden Yay burcuna alınacak hediyelere, Yay burcuna dair tüm merak edilenleri sizlerle paylaşıyor:

yay_cover

Yay Burcu Özellikleri

Kadın

Yay burcu kadını özgürlükçü ve meraklı yapısıyla çevresine yaşam sevgisi verebilecek yapıdadır. Öncelikle gerçekten kültürlü bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri ile her ortamda, her insanın dikkatini çekmeyi başarabilirler. Espri yetenekleri oldukça iyidir ve kendisi neşeli olduğu gibi insanlara da neşe verirler. Bu nedenle sevilen ve aranılan bir kadındır. Her zaman akıllı davranışlar sergiler. Zaten oldukça akıllı ve zeki olduğunu söylemek de gerekir. Hemen her şeye karşı duyarlıdır. Alımlı ve cazibeli bir halde her zaman dikkatleri çekmeyi başarır ve ön planda durmasını bilir. Hem ilgili hem de bilgili biridir. Kolay sıkılan ve kolayca kırılan bir karaktere sahiptir. Huzursuz ortamlardan nefret ederler ve asla böyle bir ortama tekrar girmezler. Enerjileri her zaman üst düzeydedir. Arkadaşları onu sever ve yanında olsun ister. Kendisini seven insanlara değer ve önem verir. Dostlarına karşı oldukça fedakar davranışlar sergiler.

Erkek

Yay burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve atletik bir vücuda sahiptir. Her zaman spor kıyafetler giymek ister. Hatta spor ayakkabı ile önemli bir toplantıya katılan kişi mutlaka bu burcun erkeğidir. Giyimleri veya dış görünümleri onlar için pek önemli değildir ve bu nedenle modayı takip etmezler ve çok da şık oldukları söylenemez. Entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Kibar, son derece bilgili ve beyefendi bir erkektir. Hayatının her alanında bu şekilde yaşamak ister. Aslında bu durumun onlar için çok önemlidir. Renkli, sevecen ve ılımlıdırlar. Cana yakın davranışları ile insanlar tarafından sevilen bir erkektir. Daima iyi niyetli davranışlar ile hareket eder. Kimse için kötü düşünmez. İnsanları sınıflara ayırmak yerine, onlara değer vermeyi tercih eder. Son derece duyarlı bir yapıya sahiptir. Çok konuşkan ve içten bir kişiliği vardır. Kapalı ve sıkıcı ortamlarda bulunmak onlara keyif vermez ve kendilerini kötü hissederler.

Yay Burcu Stil Önerileri

Kadın

Olumlu enerjilerin ve sevecenliğin timsali olan Yay burcu kadınlarının özgür kıyafetlere ve doğal takılara yönelmesi kaçınılmaz olacaktır. Felsefe ve çeşitli inançların temsili takılarına yönelmeleri beklenebilir. Öncelikli olarak odaklanmaları gereken uyumlu kıyafetlere yönelmeleridir. Sportif kıyafetlere günlük yaşamlarında sıkça yer verebilirler. Ancak konu resmi kıyafet seçimine geldiğinde daha çok açık ve canlı renkli kıyafetlere yönelmeleri tavsiye edilebilir.

Erkek

Yay burcu erkekleri derviş bilincine sahip olurlar ve kıyafet seçimi onların hayatında pek de etkili değildir. Sportif bir hayat standardı belirlemişlerdir ve onlar için önemli olan temiz ve rahat kıyafetlerle huzurlu bir yaşantıyı devam ettirmektir. Resmi kıyafetlerle boy gösterme durumunda olduklarında ise bunu başarıyla yerine getirebilirler. Beyefendi ruhlarını ortaya koyabilecekleri kıyafet ve aksesuarları da başarıyla taşıyabilirler.

Yay Burcu Güzellik Önerileri

Kadın

Kış mevsimine enikonu girdiğimiz günlerde Yay burcu kadınlarının öncelikle cilt bakımlarına daha fazla önem göstermesi beklenir. Genç ve taze görünmek, bu burcun kadınının öncelikli hedefidir. Donuklaşmaya başlayan ciltleri için solaryum seansları ve ölü hücrelerin yenilenmesi için gerekli bakımlara yönelebilirler. Sportif bir hayat tarzlarını benimsediklerini varsaydığımız için belki de gündelik sporlarına ayırdıkları vakitleri artırabilirler. Tempolu yürüyüşler ve belki de su ile topraklanma amacı ile bir süreliğine su sporlarına yönelebilirler.

Erkek

Yay burcu erkekleri hayatlarında her zaman sportif aktivitelere zaman ayırırlar. Ancak kış mevsimiyle birlikte insanların daha çok kapalı ortamlarda vakit geçirmesi nedeniyle açık havadaki aktiviteleri spor salonlarına aktarmaları beklenebilir. Düzenli spor, Yay burcu erkeklerine ruhen ve bedenen iyi gelmektedir. Zihinsel aktivitelere daha çok zaman ayırmaları, gevşeyen ruhsal yapıları sayesinde daha canlı ve daha keyifli görünmelerine neden olacaktır. “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” söylemi bu burcun erkeklerine çok yakışmaktadır.

Yay Burcu Ünlüleri

Kadın

Hülya Koçyiğit, Sertab Erener, Scarlett Johansson, Édith Piaf, Patricia Kaas, Azra Akın, Tina Turner, Britney Spears.

Erkek

Brad Pitt, Frank Sinatra, Gökhan Özen, Walt Disney, Nostradamus, Woody Allen, Kirk Douglas, Winston Churchill.

Yay Burcuna Alınacak Hediyeler

Kadın

Jüpiter yönetiminde olan Yay burcu kadınına alınacak hediyeler dünya medeniyetleri ve inanç sistemlerinin irdelendiği basılı yayınlar olabilir. Bunun gibi objeler ve aksesuarlara da ilgi gösterebilirler. Müzik ve sanat bu burcun kadınlarının her zaman ilgi odağıdır. Dolayısıyla kaliteli bir dünya müziği etkinliği yahut güncel bir müzikalin davetiyesini de kendisine hediye edebilirsiniz. Güncel ve dünyevi keyiflere ait konularda hediye alabilirsiniz.

Erkek

Yay burcu erkeği keşfetmeye odaklı biridir. Bu burcun her yaştan mensubunun hobileri gelişmiştir. İlgi odağını iyi keşfedip buna göre bir hediye seçmeniz gerekebilir. Felsefi yayınlar, yabancı ülke ve kültürlere ait yayın ve objeler, uyguladığı bir spor mevcutsa bununla ilgili aksesuarlar yahut maket ve modelcilikle ilgili hediyeler verebilirsiniz. Kıyafet tercih edecekseniz, mutlaka sıra dışı bir sportif aksesuara yönelmelisiniz.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Akrep Burcuna Alınacak Hediyeler” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/ayin-burcu-akrep-burcuna-alinacak-hediyeler/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]