BORA KOZANOĞLU’YLA ALAÇATI MACERASI

Alaçatı sokaklarında, Çeşme sahillerinde ünlü sörfçü Bora Kozanoğlu’yla tura çıkıyoruz. Önce sahilde sörfün keyfini çıkardığımız sonra Alaçatı sokaklarında eğlenceli bir akşama hazırlandığımız bir Çeşme gününe siz de davetlisiniz.

Sörf Heyecanı

Her gün antrenman yapan Bora Kozanoğlu’nun sörf heyecanına ortak oluyoruz. Neon sarının hakim olduğu bikini ve mayo şortlar bu yaz çok trend, bizden söylemesi!

 

Güne Bohem Başlangıç Bol pantolonlar ve omuzlarınızı ortaya çıkaran kısa üstlerle sizden rahatı yok, metalik sandaletler ve altın bilezikler ise bohem trendinin vazgeçilmezleri. İster nefis Ege kahvaltınızda ister Alaçatı sokaklarını keşfe çıkarken bu şık kombini tercih edin.

Mavinin Her Tonu

Su sporlarından vazgeçemeyenlerdenseniz mavinin her tonu size çok yakışacak. Sabah erkenden kalkın ve kendinizi Ege’nin serin mavi sularına atın.

Vazgeçilmez Akşamüstü Keyfi Güneş batarken akşamüstü serinliğinde keten gömlekler, tiril tiril pantolon ve şortlar bize eşlik ediyor. Ege’nin beyazı üstüne mavi ve yeşil renkler çok yakışıyor.

Yaz Geceleri

Bronz teninizde parıl parıl parlayan elbisenizle göz alıcı bir yaz kombinine merhaba deyin. Bora Kozanoğlu’nun beyaz keten gömleği altına giydiği lacivert pantolon ve süet loaferlarla şık bir yaz akşamı garanti.

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!