Etiket: Yoga

Burcuna Göre Spor Yap

Koca bir yıl boyunca ne denediyseniz olmadı mı? O zaman yeni yılda bir de burcunuza göre spor yapmayı deneyin! Arzu Şen ile burcunuza uygun spor türlerini keşfedin!

0 Paylaşım

SPOR SEVİLDİKÇE GÜZEL!

Siz sevin spor zaten sizi sever! Spor yapmayı sevmenin en keyifli yollarını konuk yazarımız Arzu Şen anlatıyor.

0 Paylaşım

TATİL ZAMANI FORMDA ZİNDE VE MUTLU KALMANIN 14 YOLU

Koskocaman bir kıştan sonra yaza hazır olduğunuzu biliyoruz. 1 haftalık bir tatille bütün kış vermek için çabaladığınız kilolarınızı geri almayın! Peki nasıl? Konuk yazarımız Arzu şen nelere dikkat etmeniz gerektiğini özetliyor.

0 Paylaşım

SÖYLEMEK İSTERİZ DE İÇİMİZE ATARIZ!

Sabırlı, dikkatli, yumuşak bir ses tonuna sahip, bilgilendirici, rahatlatıcı, konusuna hakim yoga eğitmenleri hakkında aslında bilmediğimiz o kadar çok şey var ki! Konuk yazarımız Arzu Şen en ince detaylarıyla yoga eğitmenlerini anlatıyor.

0 Paylaşım

6 KLASİK GYM MİTİ

Bir çok meslek dalında olduğu gibi spor salonlarında da birbirini kötüleyen antrenörlerden korunmanın yollarını konuk yazarımız Arzu Şen anlatıyor:

0 Paylaşım

SPOR SALONUNA GİTMEMEK İÇİN 8 MANTIKLI SEBEP

Her zaman spor yapın, spor salonununa gidin, gidemiyorsanız sokakta, parkta spor yapmayı ihmal etmeyin sözlerini duyar dururuz. Bazı durumlar var ki sakın evden çıkmayın! Konuk yazarımız Arzu Şen evden çıkmamız gereken durumları bize anlatıyor:

0 Paylaşım