HANGİ JEANİ NASIL GİYMELİSİNİZ?

Jean pantolonlar biz kadınların gardırobunun olmazsa olmazlarından. Hem rahat ve günlük hem de şık kombinleyebileceğiniz jeanleri stillerine göre bir araya getirdik. Skinny, bilekte biten, düz paça, bootcut, boyfriend ve tabii ki İspanyol paça pantolonları sezonun modasına göre hangi üstler ve ayakkabılarla bir araya getirebilirsiniz? İpuçlarımıza hemen göz atın! Unutmayın, modada artık sınır tanımıyoruz!


Bilekte biten jeanler bu sezonun önde gelen stilleri arasında! Bilekte biten jeanleri casual stil için t-shirt ve pançolarla, şık bir görünüm için triko ve yeleklerle kombinleyin. Kısa paçaları öne çıkarabileceğiniz botlar, stilettolar ve rahatlık için tabii ki sneakerlar bu tarza çok yakışıyor.

Her sezon gardırobumuzda olan Bootcut jeanler bu sezonun sıra dışı modasına uyum sağlıyor. Boğazlı triko ve ceketler, sezonun hit parçası pançolar ve deri ceketlerle kombinlerken ayakkabı seçiminizde özgür olun.


Boyfriend jeanler her sezon olduğu gibi bu kış da tüm çekiciliğini koruyor. Hem yırtıklı hem yıkamalı tarzlarıyla deri ceketler ve gömleklerle çok yakışıyor. Ve tabii ki stiletto ve platformlu sneakerlarla yarattığı çabasız şık çizgisini koruyor.

İddiasız ama şık düz paça jeanlerle şık ve stil sahibi kombinler yaratın. Trençkotlar, gömlekler ve denim on denim trendini uygulayabileceğiniz jean gömlekler ve istediğiniz ayakkabılarla ister düz ister kıvararak düz paça jeanlerle kombinleyin.


Sezonun yıldızı İspanyol ve geniş paça pantolonlar. Boğazlı kazaklar, pançolar, geniş şapkalar ve botlar İspanyol paça jeanlerin vazgeçilmez parçalarından. Boğazlı düz renk bir trikoyla etnik desenli bir panço bu jeanle çok yakışacak. Unutmayın, İspanyol paça jeanlerle 70’ler modasının yıldızı sizsiniz.

En çok tercih edilen jean stillerinden skinny jeanleri her rengi ve bel ölçüleriyle beğeninize sunuyoruz. İster yüksek, ister düşük bel ister açık ister koyu renk skinny jeanleri kombinlerken özgür olun. Pançolar, montlar, gömlekler ve topuklu ayakkabılar, botlar, sneakerlar skinny jeanlerle çok yakışıyor.

Styling: Ela Durmuşoğlu & Bige Gürsoy

Styling Asistanı: Ayşe Müleyke Döğüş

Fotoğraf: Fırat Özenci

Saç: Cüneyt Ova

Makyaj: Fulya Mürtekin 

Grafik tasarım: Ferhat Gündoğdu

Edit: İsa Köleoğlu