LÜKÜS HAYAT OH NE RAHAT!

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Jennifer Lopez’in hayatına sahip olmayı kim istemez ki? Fakat onun yerine, J. Lo’nun kızı olmak da hiç fena olmazdı. Hollywood yıldızları çocukları için hiçbir masraftan kaçınmıyor, biliyoruz. Bir eli yağda bir eli balda, el bebek gül bebek yetiştirilen ufaklıkların her dileği gerçek oluyor. Yine de ünlü ebeveynler bazen öyle har vurup harman savuruyor ki, ufacık çocuk bunu ne yapsın demek geliyor içimizden. Yalnızca oyuncaklarını bir araya getirse küçük bir servet yaratabilecek ünlü çocuklarla tanışın:

Suri Cruise

suri_cruise2celebrityviplounge.com

Suri Cruise ünlü çocuklar diyarının kraliyet koltuğunda oturuyor. 9 yaşındaki Suri’nin topuklu ayakkabılarından kırmızı rujuna kadar her şeyi marka ve tabii ki son moda. 2008 yılında Katie Holmes ve Tom Cruise, kızları Suri’ye 100 bin dolarlık bir doğum günü partisi düzenlemişti. Yalnızca birkaç yıl önce, Tom Cruise kızına Noel hediyesi olarak 13.5 milyon dolar değerinde bir ev satın aldı. Hayır oyuncak ev değil; bildiğimiz ev. Suri’nin üzerindeki Dolce & Gabbana imzalı bu mont ise yalnızca 3 bin dolar.

Coco Arquette

cocozimbio.com

Coco kesinlikle babasının küçük prensesi. David Arquette, Noel hediyesi olarak 10 yaşındaki kızına 12 bin dolar değerinde elmas yüzük aldı. Sevimli Coco elmas yüzüğü yuttu mu ne yaptı, hiç bilmiyoruz tabii.

Brooklyn Beckham

Brooklynpopsugar.com

David ve Victoria Beckham, en büyük oğulları Brooklyn’in 6. yaş günündeki oyun evine yalnızca 200 bin dolar harcamıştı. Yani o paraya Audi A8 falan rahat rahat alınır.

Max Liron Bratman

christinacelebbabylaundry.com

Anneniz Christina Aguilera ise birkaç pahalı sürpriz beklemekte haklısınız. Max’in durumda bu sürpriz, 35 bin dolar değerinde özel tasarım çocuk odası anlamına geliyor. İyisin tabii Max…

Blue Ivy Carter

jay-z-beyonce-bluereveal.co.uk

İki yaşındaki her kız çocuğu kendi midillisini ister, fakat sadece Blue Ivy, doğum gününde 75 bin dolar değerinde safkan bir Arap atı sahibi olabilir. Neyse haydi o gerçek, kanlı canlı at diyelim. Beyoncé ve Jay-Z, bir keresinde kızlarına 600 bin dolarlık saf altından yapılmış oyuncak at almıştı.

Emme ve Max Anthony

jenniferlopezpopsugar.com

Jennifer Lopez’in ikizleri Emme ve Max’in sadece dünyaya gelişleri müsrifçeydi resmen. Ünlü tasarımcıların kıyafetleri ve elmastan bebek çıngıraklarıyla allanıp pullanan ikizlerin vaftiz partileri 200 bin dolara mal olmuştu. Bir de, Emme’nin yalnızca 2 bin dolar değerinde Channel çantası var ki, bunu belirtmeye gerek bile duymadık.

Justin Combs

Justin-Dior-Combspopsugar.com

Söylemeye dilimiz varmıyor fakat Diddy, 16. yaş gününde oğlu Justin’e 360 bin dolar değerinde Maybach marka otomobil almıştı.

Harper Beckham

harperbeckhampopsugar.com

Beckham ailesinin biricik kızı Harper dışında başka kim meşhur İngiliz sanatçı Damien Hirst’ün elinden sadece 1 milyon dolarlık özel bir tabloya sahip olabilir ki?

Monroe ve Moroccan Cannon

Mariah Carreypopsugar.com

Mariah Carey ve Nick Cannon’ın ikizleri henüz bir yaşında bile yokken 50 çift ayakkabıları vardı. Hayır toplam değil; ayrı ayrı 50 çift. Ufaklıkların ilk doğum günü partisi ise Paris’te yapıldı. Özel yapım Fransız pastalardan tonlarca en güzel oyuncaklara, oyuncak piyanodan oyuncak bebek evine ve hatta mini Ferrari’ye kadar hiçbir masraftan kaçınılmadı.

Maxwell Drew Johnson

Jessica-Simpsonelizabethstreet.com

Jessica Simpson’ın kızı Maxwell Drew şatafatın ve savurganlığın içine doğdu. Jessica Simpson kızını, geceliği 4 bin dolar olan ve manikür-pedikür hizmeti bile verilen Los Angeles’taki bir hastanenin doğum süitinde dünyaya getirdi. Maxwell Drew daha dünyaya gelmeden ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan parçalarla dolup taşan bir gardıroba sahipti.

Ünlü Çocukların Stilini Keşfedin!