MONOKROMUN 4 HALİ: İSTER KENDİN YARAT, İSTER DESENLERİ KULLAN!

Bu sezonun öne çıkan trendlerinden monokrom, siyah & beyazın muhteşem uyumunu bir araya getiriyor! Bu kış birçok iyi markanın reklam kampanyasında da siyah ve beyazı gördük. Bu trendi uygulamak için ister çizgilerden ister desenlerden yararlanın ya da siyah ve beyaz parçaları kendiniz bir araya getirin!

Yazın marin çizgileri kışın da siyah ve beyaza dönüşüyor! Düz renk etek ya da pantolonlarla çizgileri kombinleyerek siyah ve beyaza şık bir alternatif yaratabilirsiniz.

Keskin ve asimetrik çizgilerle ikiye bölünmüş siyah ve beyazla iddialı bir görünüm için detaylarda da aynı çizgileri kullanın.

Siyah ve beyaz desenlerle bohem modasına değişik bir bakış açısı getirin ve hepsini karıştırın. 

Daha düz bir görünüm için siyah ve beyaz kombinleri düz renkler kullanarak kendiniz yaratabilirsiniz.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Monokrom Trendine Göre Hangi Havada Nasıl Giyinmelisiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8556″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Ofiste, Davette Her Yerde Monokrom Etkisi!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8584″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]