NEDEN BİR JÖN GİBİ GÖRÜNMEYESİNİZ!

Şıklığı yakalamanızın birçok yolu, birçok stili var. Ama bazı şeyler hiç değişmez mesela bir takım elbise ciddiyeti ya da smokin karizması gibi… Giydiğiniz kıyafetin içinde kendinizi daha güçlü ve karizmatik hissetmek için takım elbiselerden yardım alabilirsiniz. Sonbaharın gelmesiyle gardırobunuzu kışa hazırlamak için önerilerimizi keşfedin!

Smokin hangi erkeğe yakışmaz ki? Bir de italyan kesim,saten detaylı ve hatta şal yakalı bir smokin giyen erkeğin dayanılmaz karizmasını düşünemiyorum. Smokin giymek için düğün sahibi olmanıza ya da evlenmenize gerek yok. Gardırobunuza eklemek için geç kalmamanızı öneririm.

Ürünleri Satın Almak İçin Görsellerin Üzerine Tıklayın!

Ürünleri Satın Almak İçin Görsellerin Üzerine Tıklayın!

Takım elbiseden vazgeçmem diyorsanız, o halde modern çizgilerden kaçmayın! Takım elbise, bir gömlek veya bir jean değildir! Gardırobunuza birkaç kez eklersiniz ve ömrünüz boyunca size eşlik eder. Takım elbiseler ofisinizde ya da özel bir günde hep bir alternatif olur.

Ürünleri Satın Almak İçin Görsellerin Üzerine Tıklayın!

Ürünleri Satın Almak İçin Görsellerin Üzerine Tıklayın!

Fotoğraf:  Altan Can

Styling: Ela Durmuşoğlu

Saç: Cüneyt Ova

 

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Değişen Mevsim Erkek Modasında!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=6871″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]