OFİSTE, DAVETTE HER YERDE MONOKROM ETKİSİ!

Sezonun çok konuşulan monokrom trendini günün her anında stilinize nasıl uygularsınız? Özel davetlerde, ofiste ve hafta sonunda siyah ve beyazın dikkat çekici uyumunu en şık haliyle uygulamak için önerilerimize hemen göz atın:

Davet, kokteyl ve özel gecelerde şıklığın sırrı siyah ve beyazın asil uyumunda saklı. Üzerinize alacağınız zarif bir ceket, hem içinizi hem de stilinizi ısıtacak.

Şıklığı elden bırakmadan casual stilinize monokrom trendini uygulamak ister misiniz? Siyah ve beyaz desenli pantolonla sade ama zarif bir kazağı kombinleyerek alternatif bir dokunuş getirebilirsiniz.

Günün büyük bir kısmını ofiste geçirdiğimiz gerçeğini göz ardı edemeyiz. Daha düz ve sade bir görünüm için siyah ya da beyaz tek renk parçaları kombinleyerek monokrom trendine ayak uydurabilirsiniz.

Hafta sonunda spor ve rahat bir görünüm için, keskin çizgilere sahip bir sweatshirt ya da kazağı deri pantolon ve sırt çantasıyla birlikte kullanın.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Monokromun 4 Hali: İster Kendin Yarat, İster Desenleri Kullan!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8567″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Monokrom Trendine Göre Hangi Havada Nasıl Giyinmelisiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8556″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]