ŞEHİRDE EN YENİ NE VAR?

Şehirde yeni açılan mekanlar, en hit yerler ve daha fazlasıyla şehrin tadını çıkarmaya var mısınız? Bakın, şehirde bu hafta en yeni ne var?

01

EN EĞLENCELİ

Etiler’in fark yaratan mekanı The Galliard, giriş katında yer alan yepyeni brasserie konsepti ile geceye erken başlamak isteyenlere müzik dolu bir alternatif sunuyor. Her Perşembe, Cuma ve Cumartesi “Early Night” konsepti ile hız kesmeden Suat Ateşdağlı müzikleriyle devam edecek. Bu hafta siz de katılmaya ne dersiniz?

02_2

EN SPORTİF

37. Vodafone İstanbul Maratonu bu Pazar saat 09:00’da! Sporcular hazır, ya siz?

03

EN HAVALI

Karaköy Junk ve Lucca işbirliği ile oluşturulan “Collectible Junk” sergisi 31 Aralık’a kadar Lucca’da sergilenecek. Hem yemek, hem eğlence, hem de sanat bir arada.

04

EN LEZZETLİ

Bu cumartesi Mae Zae’de Juice Kitchen ile nasıl özel içecekler hazırlanabileceğini öğrenebilir, birbirinden lezzetli çayların tadına bakabilirsiniz.  Saat 14:30 – 16:30 arası uğramayı unutmayın!

05

EN SANATSAL

Contemporary Istanbul, 10. yaşını 12 – 15 Kasım tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ve İstanbul Kongre Merkezi’nde kutluyor. 10. yılında Contemporary Istanbul’a, 24 ülke ve 28 şehirden, CI Artistik Danışmanı Marc-Olivier Wahler ve CI Seçici Kurul üyeleri tarafından belirlenen toplam 102 sanat galerisi katılıyor.

06

EN İLGİNÇ

Ted Prize sahibi sokak sanatçısı JR`ın yönetmenliğini yaptığı, Oscar ödüllü aktör Robert De Niro’nun oynadığı kısa film Ellis, New York’daki gösteriminden sonra İSTANBUL’74’te! Film, 11-21 Kasım tarihleri arasında 12:00-18:00 saatleri aralığında, Pazartesi’den Cumartesi’ye ISTANBUL’74 Karaköy’de gösterimde olacak. Mutlaka izleyin, etkileneceksiniz!

EN GÜZEL HABER

Avrupa’ya tatile gittiğimde girip de kendimi kaybettiğim ıvır zıvır dükkanı Tiger, yıl sonunda İstanbul’a geliyor. Şimdiden para biriktirmeye başlayın!

EN YENİ

Muhteşem pizzalarıyla Karaköy’de açılan Una, hem dekorasyonu hem de kokteylleri ile gönlümüzü fetheden Finn Karaköy, organik beslenme için yeni alternatif olabilecek Taksim’deki Ek Biç Ye İç, yeni meyve suyu vahamız Akaretler’deki sevimli dükkanıyla Blended, Levent’deki kahvaltı ve öğle yemeği mekanı Noon Spoon şehrin en yenileri.

Şehirde Sonbahar Stilini Keşfedin!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Monokromun 4 Hali: İster Kendin Yarat, İster Desenleri Kullan!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8567″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Ofiste, Davette Her Yerde Monokrom Etkisi!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8584″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]