SOKAK STİLİNDE MONOKROM RÜZGARI!

Sokakta neler oluyor? Sokak stilinden ilham almanız için uzaklara gitmenize gerek yok çünkü biz sizin yerinize gittik! Avrupa’da stil avına çıktık, sokaktaki en tarz ve en özel kareleri sizlere taşıyoruz. Sezonun akımı monokrom trendine Avrupa’nın sokaklarında rastladık. Berlin, Madrid, Paris ve Milano yolculuğumuzdan misafirlerimiz nasıl bir stile sahip keşfetmeye ne dersiniz!

Giovanni, Milano’da yeni mezun bir hukukçu olarak çalışıyor. İş dünyasına giriş yapmanın heyecanıyla takım elbise giymekten keyif alıyor. Klasik giyim tarzını italyan kesim dediğimiz biraz daha vücudu saran takımlarla tamamlıyor. Ciddiyetini korumak için koyu renkte kravatlardan asla vazgeçemiyor. Siz de ciddiyetinize önem veriyorsanız koyu renkler tercih etmelisiniz.

Berlin’den Wilhelm 24 yaşında sanat öğrencisi. Stilini modern hipster olarak tanımlıyor. Vazgeçemediği parçalar arasında postalları ve beyaz tişörtü geliyor. Siz de bu tarza kendinizi yakın hissediyorsanız mutlaka bir postal edinip stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Paris’ten Xavier, 28 yaşında bir Cafe’de çalışıyor. İş yerinde giyim konusunda yeterince özgür olamadığı için özel hayatında giyimine daha çok özen gösteriyor. Denim on denim tarzını country biçimde stiline yansıtıyor. Vazgeçemediği tek parça ise deri ceketi. Denim on denim stilinizi deri montla tamamlayarak sizde şık bir stil yakalabilirsiniz.

Salvador, Madrid’te moda tasarımcısı olarak çalışıyor. Giyim onun için bir tutku! Stilini belli bir kategoriye koyamıyor fakat bol pantolonlar tercih edip aksesuarlarından asla vazgeçemiyor. Bu stil size uygunsa bir şapka bir de çanta edinmeyi unutmayın!

Fırat İstanbul’da bir ajansta Kreatif direktörlük yapıyor. Esnek çalışma saatlerinden dolayı stiline uyguladığı casual parçalarla hem şıklığı hem de rahatlığı yakalıyor. Asla vazgeçemem dediği deri bilekliği ile asi bir görünüm yakalıyor. Siz de casual stil sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak cepli gömleklerden edinerek işe başlayabilirsiniz.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Takımını Seç! Formanı Kap!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8439″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]