SPORDA TARZINI KONUŞTUR

Havaların ısınmasıyla spor salonlarına rağbet artmaya başladı. Şimdiye kadar sizleri dünyanın en güzel şehirleriyle tanıştırdım; moda ve trendler hakkında önemli ipuçları verdim… Şimdi sıra sporda…Bu yazıyı yazma nedenim ise son dönemlerde spor salonunda gördüğüm uyumsuz kombinler… Pek çok bakımlı kadın ve erkeğin iş spor yapmaya geldiğinde görünümünden ödün verdiğini gözlemledim ve haftanın konusunu spora ayırmaya karar verdim. İster fitness delisi olun, isterseniz yaz ve kış yüzün; ama spor yaparken her şekilde dikkatleri üzerinize çekin. İşte size tüyolar:

YÜZME TUTKUNLARINA

Bikini mi giysem yoksa mayo mu? İşte bütün mesele bu… Söz konusu havuz veya deniz keyfi olduğunda biraz geniş düşünün; plaj terliklerini, havlunuzu komple bir stilin parçaları olarak değerlendirin.

KOŞAN KOŞANA

Koşmak muhakkak bütün sporlar içinde sizi en çok terletecek sporlardandır. Dolayısıyla, koşu sırasında pamuklu veya teri emen ürünler giymeniz sağlığınız açısından doğru bir hareket olacaktır.

İLLE DE FITNESS DİYENLERE

Fitness yapmaya ve vücut geliştirmeye karar verdiyseniz kendinizi iyice disiplin etmeniz gerekecek. Fit olmak mı tarz olmak mı? Aynı anda hem vücudunuzla hem stilinizle çevrenizi etkilemek  aslında mümkün…

BİSİKLETÇİ RUHLARA

Bisiklete binerken mümkün olduğunca rahat ürünler seçmenizde fayda var. Özellikle tayt  veya dar şortlar, pedalları hem rahat çevirmenizi hem de iyi görünmenizi sağlayacak.

YOGA AŞIKLARINA

1 saatlik yoga dersi hem bedeninizde hem de ruhunuzda harika sonuçlar yaratacaktır. Günün stresinden kurtulmanızı sağlayacak yogada rahatlık her şeyden önemli!

Herkese iyi sporlar!