Stil Sahibi Erkeklerin Tatil Bavulunda Olması Gerekenler

Bavulunuza stil katmak için ideal parçaları biz sizin yerinize seçtik! Siz sadece nereye, ne için gideceğinize karar verin yeter. İster birkaç günlüğüne iş seyahatine, ister ufak bir kaçamak için Avrupa’da şık bir molaya! Bavulunuza koyacağınız birkaç parça ile stil sahibi olabilirsiniz. Ne giyeceğinize karar veremiyor, az parça ile seyahat rahatlığı arıyorsanız size özel önerilerimize gözden geçirin.


Avrupa’da Hafta Sonu Kaçamağı


Triko Ceket

Mevsimlerin sık sık farklılık gösterdiği bahar aylarına uygun, blazer görünümlü triko cekete bavulunuzda mutlaka yer açın. Hem değişen havaya önlem alın, hem de stil sahibi bir kombin yaratın.

Kanvas Pantolon

İki renk alternatifiyle tüm tatiliniz boyunca rahat edebilir ve dilediğiniz gibi farklı tarzlarda kombinler yapabilirsiniz. Üstelik daha az parça ile bavulunuzda başka şeylere yer açabilirsiniz.

Gömlek

Yanınıza gömlek alırken cimrilik yapmayın! Tatilde en çok ihtiyacınız olacak şey gömlek. Üzerine birşey dökülme olasılığı ve hareket halinde olmanızdan dolayı ter izi oluşması sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden tedbirli olmakta fayda var.

Beyaz Sneaker

Birkaç gün nefes almaya gittiğiniz için rahatlığınız önemli. Bu yüzden rahat ayakkabılar tercih etmeniz gerekiyor. Modası hala devam eden beyaz adidas Stan Smith, hem gündüz hem de gece şık kombinlerinizi tamamlayacak tarzda.


İş Seyahati


Lacivert Takım Elbise

İş toplantılarında en doğru renkten, seçiminizi lacivertten yana yapabilirsiniz. Bu renk takımın ceketi ayrı olarak kahve tonlardaki başka pantolonlarla rahatça kombinlenebilir.

Gömlek

Minimal tasarımlı ve sade renkleri tercih etmek lehinize olabilir. Bu tarz ciddi durumlarda, fazla risk almaya gerek yok. Kalacağınız gün kadar birbirinden farklı gömlekler alarak görünümüzle farklılık yaratabilirsiniz.

Pantolon

Bavulunuzda farklı renklerde bir kanvas pantolona mutlaka olmalı. İş toplantınız erken bitebilir ve biraz kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Lacivert takım elbisenin ceketi ve bej tonlarındaki pantolon ile modern bir kombin yaratabilirsiniz.

Ayakkabı

Takım elbise ciddiyet ister, bağcıklı, modern ve casual tasarımlı bir ayakkabı tüm seyahatiniz boyunca stilinizi tamamlar. Bu tarz ayakkabılar jean ve kanvas pantolonlarınızla da tamamlayabilirsiniz. Her ihtimale karşı daha casual bir ayakkabı da yanınızda bulunmalı.

Kravat

Mutlaka fazladan kravat alternatifleri alın. Bavulunuzda fazla yer kaplamadığından dolayı işinizi kolaylaştıracak triko kravatlar seçerek stilinize farklı yorumlar katabilirsiniz.