Ünlü Erkekler 14 Şubat Hediyesi Olsaydı Kim, Ne Olurdu?

Her sene, daha günü gelmeden başlayan klişelerinden eminim ben kadar hepiniz sıkılmışsınızdır. 14 Şubat Sevgililer Günü hepi topu senede bir gün ama etkisi, yankısı, katkısı ertesi yıl dönümüne kadar sürüyor. Hediyelere boğulanlar aşkını, meşkini, heyecanını katlayarak yaşıyorken, günü geçiştirilenlerse kalp kırıklıkları içinde bir sonraki seneye “inşallah canım ya” diyor. İnsanız neticede, paranın tillahını da kazansak sevmek ve sevilmek en başta derdimiz. Sevdiğimiz başka, sevenimiz başka meselesine ise hiç girmeyeceğim… Ben bu sene sevgililerinizden farklı olarak size başka hediyeler vermek istedim. İlla ki dişinize, kalbinize göre bir tanesini seçersiniz içlerinden. İnsan ‘tane’ ile sayılmaz ama bu hediyeler çok şükela. Düşündüm de hepimizin tanıdığı dünyaca ünlü güzel erkekler birer sevgililer günü hediyesi olsalardı, kim- ne olurdu? Doyumluk değil tadımlık eğlencenizi gururla sunarım.


Tom Hardy –Beyzbol sopası

Her yeri simetrik, seksi baba, hayvan dostu, dünyanın gelmiş geçmiş en yakışıklı ve aynı zamanda karizmatik oyuncusu ve bu listenin bir numarası bence. Her yanı dövmelerle bezenmiş,  sımsıkı kaslı, gram yağsız vücudu ve her hareketi nokta atışı gibi yerini bulan Tom’dan sizce de vurduğu zaman ses getiren bir beyzbol sopası olmaz mıydı?


Tom Brady – Cüzdan

Tom demişken Brady’i anmadan olmaz, hem ikisi de 40 yaşında tesadüfe bakın ki. Amerikan futbolunun başarılı isimlerinden olan Tom, daha çok eşi Gisele Bundchen sayesinde popüler. Ülkemizdeki futbolcuların aksine mütevazılığı ile tanınan, sektörü içinde babacan tavırlarıyla çok sevilen Tom Brady 14 Şubat’a yakışacak bir cüzdan değildir de nedir?


Ryan gosling – Takım elbise

Ay ne abartıldı, ne abartıldı” dediğinizi duyar gibiyim amma ve lakin popülaritesi tavan yapmış böylesi tatlı bir varlığı listeye almazsam elbette olmazdı. Oscar’a milyon dalda (abartayım azcık ben de) aday olan La La Land ile hiç olamadığı kadar dikkatleri üzerine çeken Gosling çok klas bir adam olarak görülüyor. Çokça açılış, davet, galaya katılıyor olacak ki kendisini hep derli toplu kıyafetler içinde görüyoruz ve haliyle de demeden alıkoyamıyoruz. Ryan olsa olsa şık bir Givenchy takım elbise olurdu.


Bradley  Cooper- Güneş gözlüğü

The Hangover serisinden çok da çekici bulmadığımız ama filmografisindeki başarısı olgunlaşan görüntüsü ile doğru orantıdaki Bradley Cooper özellikle Silver Linings Playbook’ta kadınların dikkatini çekmiş, hatta kendisine epey bir yükselinmişti aleni aleni. 42 yaşındaki yakışıklı oyuncunun pek çok konuda Afro-Amerikanlara taş çıkarttığı da magazin basınında epey malzeme olmuştu. Bir gülüşüyle pek çok kalbi güneş ışığından daha güçlü eriten Cooper, bir seksi Miu Miu ya da dev şık bir Gucci güneş gözlüğü olsaydı çok iyi gelmez miydi?


Sergio Ramos- Battaniye

Dünyanın en pahalı ve bir o kadar da yakışıklı futbolcularından İspanyol Sergio Ramos bitmek bilmeyen enerjisi nedeniyle “deli oğlan” diye çağrılıyor. Kazandığı kupaları vücudunun her yerine dövdüren Ramos’un bedeninde dövme olmayan yer yok denecek kadar az. Sevgilisine canlı yayında serenatlar yapacak kadar romantik olan Koç burcu erkeği Sergio, soğuk kış akşamlarında (ben olsam gündüz bile atmam üstümden) sarılıp sarmalanacağınız patchworkler içinde sıcacık bir battaniye.


Cameron Dallas- boxer

23 yaşındaki Amerikalı Cameron çektiği Vine’lar sebebiyle fenomen oldu. Vine’dan Instagram’a derken bugün neredeyse 10 milyon takipçiye sahip. Öyle ki Calvin Klein kendisini Justin Bieber’dan sonra iç çamaşırlarının marka yüzü olarak seçti. Netflix, hayatını anlatan bir dizi hazırladı. Yavru bir köpek suratını andıran iç acıtan bakışları ve tatlı gülümsemesi ile Cameron Dallas eşittir düzgün basen eşittir CK boxer.


Zayn Malik- Kirpik kıvırıcısı

One Direction grubunda barınamayıp kariyerine tek başına devam etme kararı alan ve tekli çıkışının ardından kitleleri peşinden sürükleyen (hatta ülkemizden de İdo Tatlıses’in öykündüğü) Pakistan asıllı İngiliz şarkıcı tam bir bebeto değildir ne nedir söyleyin tanrı aşkına? Kendi kariyeri kadar 2015 yılından beri birlikte olduğu model Gigi Hadid ile yemediği nane kalmayan Zayn sanki dünyaya ilk önce kirpik olarak gelmiş de sonradan kolu, bacağı çıkmış gibi. Kapkara kirpiklerinden sen suçlusun ve elbette bir kirpik kıvırıcısısın.


Kıvanç Tatlıtuğ – Yelkenli

Listemize girmeye hak kazanan tek Türk olan Kıvanç Tatlıtuğ, her oynadığı dizide ilk önce fiziğiyle kendinden konuşturuyor. Bir zayıflıyor, bir şişmanlıyor ama çatı hiç değişmiyor. Gözlerine bakınca derin dehlizlerde, okyanuslarda boğuluyor insan. (Hiç de tipim değil aslında) Hikaye denizde geçince ister istemez şart oluyor, bembeyaz bir yelkeni olan 40 metrelik bir yat istiyor insanın canı, adı Kıvanç olan.


Colin Farrel- Panduf

Listenin en tatlısını en sona sakladım. 2003’te dünyanın en seksi 5, adamı seçildi. İrlandalı koca oğlanın lakabı da bad boy. (Varın siz düşünün neden diye) Bazen kaş jestlerinden ötürü ‘küçük Emrah’ benzetmelerine maruz kalsa da elleri ve ayaklarıyla bir erkek bu kadar düzgün olur mu dedirtiyor insana. Madem o kadar tatlısın, her zaman yanımda ayağımın dibinde pandufum olmalısın.