YENİ YILINIZI YURT DIŞINDA UNUTULMAZ BİR GECEYE DÖNÜŞTÜRMEK İSTER MİSİNİZ?

Yeni yılınızını yurt dışında unutulmaz bir geceye dönüştürmek ister misiniz? Yurtdışının farklı atmosferiyle yeni yıl kutlamanızı farklı bir deneyime dönüştürün. 2016 yılını yurt dışı atmosferiyle renklendirmek isterseniz yazımızı ve önerilerimizi keşfedin!

Yeni Yılda Hangi Şehirlere Gidebilirsiniz?

Yeni yılda Avrupa’da eğlence tarzınıza en uygun şehri bulabilirsiniz. Avrupa’ya gitmenin en büyük avantajı uçak mesafeleri kısa olduğundan yolda çok fazla vakit kaybetmemeniz olacaktır. Son dakikaya bırakmazsanız eğer gayet makul fiyatlara isteğiniz rotaları keşfedebilir ve farklı bir yılbaşı deneyimi kazanabilirsiniz.

Yeni yılda Avrupa’nın en gözde şehirlerinde yeni yıl gecenizi geçirirken, 3 günlük uzun ve güzel bir tatil fırsatı da yakalayabilirsiniz.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”DAHA FAZLASI İÇİN TIKLA!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/yeni-yili-gecirebileceginiz-en-iyi-5-sehir/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]

Valizinizde Neler Olmalı?

Yurt dışı programlarınızda en önemli şey valizinize neler aldığınız. Kısa kaçamaklarda az ve öz eşyalar ile alışveriş için bavulunuzda yer ayırmış olabilirsiniz.

O Gece Ne Giymelisin?

Yeni yıla nasıl girerseniz bütün yılınız öyle geçermiş, o yüzden en şık kombin önerilerimiz ile yeni yıla nerede olursanız olun en şık halinizle girmenin keyfini çıkarabilirsiniz!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”YILBAŞI AKŞAMI DIŞARIDA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞAYIN!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/yilbasi-aksami-disarida-unutulmaz-bir-gece-yasayin/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”YILBAŞINDA EVDE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞAYIN!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/yilbasinda-evde-unutulmaz-bir-gece-yasayin/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]