Cool Kızların Yazlık Stil Rehberi

Havalar ısındıkça giydiğiniz kıyafet sayısı azalıyor ve bu da şık olmak için elinizde daha az alternatif bırakıyor olabilir. Hem şık hem serin hem de rahat olmak için daha akıllıca tercihler yapmalısınız. Örneğin ferah elbiseler, çiçekli uzun elbiseler, jean etekler, kumaş şortlar ve ferah bluzlar muhtemelen gardırobunuzda bol bol var. Fakat yine de nasıl kombinler yapacağınızdan emin olamıyorsanız, sokak stilinin uzmanlarından cesur olmak için ilham alabilirsiniz. Yaz aylarında bir elbise ve sandaletle dışarı çıkabilmek oldukça rahat olsa da eğer şık görünmek isterseniz, örneğin aksesuarlarınızla fark yaratabilirsiniz. Birkaç farklı boyutta kolye, büyük bir çanta veya şapka ve gözlükle kişiliğinizi stilinize yansıtmaya çalışın. Eminiz keyifli olacak!

Puantiye ve Çiçek Deseni Bir Arada

Son kullanma tarihi geçen moda kurallarından biri de “desenli üstüne desenli giyilmez” fikriydi. Ne zaman cesur yıldızlar parlamaya başladı o zaman puantiye ve çiçek deseni bir görünümde buluştu!

Sepet Çanta ve Volanlı Bluz

Volanlı ya da diğer adıyla fırfırlı bluz, zaten başlı başına bir harika! Bir de yanına hasır sepet biçimindeki 70’leri anımsatan çantalardan birini eklerseniz sizden romantiği bulunamaz.

Slogan Tişörtler ve Geniş Paçalar

Slogan tişörtler son dönemde yükselmiş olabilir ama popüleriteleri uzun yıllar devam edecek gibi. Dolayısıyla birkaç tane edinmelisiniz ama önemli olan onları şık geniş paçalı pantolonlarla kombinleyebilmek!

Şık Bir Takım ve Plaj Çantası

Plaja giderken şık olmaya çalıştığınızı ve çantanıza da en az bikininiz kadar özendiğinizi biliyoruz! Öyle ki şehirde onları en şık takımlarla bile kullanabilirsiniz, değil mi?

Tek Parça Kıyafetler

Uzun elbiseler ya da kısa şortları kenara bırakın ve tek parça tulumların rahatlığını keşfedin. Şık bir terlikle sezonun tüm cool havasını görünümünüze taşıyabilirsiniz.

Askılı Elbise ve Beyaz Tişört

Biraz 90’lar havası yaratmak için askılı elbisenizi beyaz tişörtle kombinleyebilirsiniz. Altına da beyaz bir snekaer ile sokağa çıkmaya hazırsınız!

Detaylandırılmış Aksesuarlar

Kocaman bir gözlük, geniş bir şapka veya cool çantalarla yazlık kombininize biraz farklı bir hava katabilirsiniz. Püsküllü çanta, hasır şapka ve geniş çerçeveli gözlükleri mutlaka deneyin!

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.