ERKEK STİLİNDE MEVSİM TRENDLERİ

İlhamınızı soft renklerden almaya ne dersiniz? İster şık ister günlük hayatınızda rahatlıkla mavi, yeşil ve bej tonlarındaki kombinlerinizle ferahlayın! Günlük hayatınızı geceye ya da iş toplantılarınıza taşıyacak en şık kombini oluşturmak için önerilerimize göz atın!

Sıcak yaz günlerinde şorttan vazgeçmeyip, triko üstlerle kombinleyerek şehirde modern bir hava estirebilirsiniz.

Kalıplara girmeyi sevmiyorsanız bol, dökümlü keten gömlekler tam size göre olacaktır. Mavi tonlarını tercih ederseniz daha fresh bir görünüm sağlarsınız.

Renkli bir yapıya sahipseniz tişört seçerken doğanın renklerinden ilham alın! Yazın en rahat ayakkabılarından slipperları kombininize taşımayı unutmayın.

Smart casual; her zaman akıllı bir seçimdir. Gömlek ve chino pantolonları kombinlerken soft renklerin bir araya gelmesi en akıllı seçimdir. Mavi ve pembe tonlarına ne dersiniz?

Mavi tonlarını kombinlemek dikkat ister, risk almadan en koyu mavi ve en açık maviyi bir araya getirmeniz mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Şıklığınızı sportif vurgularla tamamlayın. Soft renkleri kombinlerken toprak tonlarını kullanarak modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Paçalarınızı kalın kıvırıp, gömleğinizi dışarda bırakacak şekilde kombinleyerek sportif ve trendy bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf: Merve Mataracı

Styling: Ela Durmuşoğlu

Styling asistanları: Barış Kartal

Saç: Cüneyt Ova

Edit: İsmail Can Sert

Grafik tasarım: Okan Eskicioğlu

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Erkek Stilleri Hakkında Daha Fazlası İçin Önerilerimize Göz Atın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=3759″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]