Favoriniz Olacak Yeni Ayakkabı Trendleri

Evet, moda uzaktan bakınca kararsız gibi görünebilir. Daha geçen gün size yazın favorisi espadriller ve sandaletler derken, bugün bambaşka bir konudan bahsediyoruz. Fakat bunlar sonbahar için! Baştan söyleyelim, sonbaharda sandalet ve espadril giyemeyeceğiniz için fırsatınız varken bol bol giyin. Geçen sonbahardan kalan ayakkabılarınıza şans verebilirsiniz ama gelecek sezonun favorilerine dair ipuçlarını görünce kendinizi tutamayabilirsiniz.

Sezon kendini göstermeden fikir sahibi olursanız, alışveriş listenizi yavaştan hazırlayabilirsiniz. En azından takipçisi olacağınız trendleri belirleyebilirsiniz. Böylece alışveriş zamanı geldiğinde, trendlerden haberdar olup beğendiklerinizi Morhipo fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Peki şimdi bizi neler bekliyor? 80’lerin slouchy botlarından parlak klasik ayakkabılara kadar her şey!

Çılgın Topuklar

Topuklu ayakkabı giymeyi hepimiz seviyoruz ama klasik topuklar yerine fark yaratan tasarımlar denemeye ne dersiniz? Belki tasarımcıların hayal dünyası ofisteki giyim kurallarınıza uygun olmayacak ama önerilerimizle orta yolu bulacağınıza eminiz.

Slouchy Botlar

Bot tutkunlarının en sevdiği dönem başlıyor. Önerimiz 80’li yıllardan günümüze yetişen slouchy botlar. Belki siz annenizin dolabından bir çift (ç)aldınız. Eğer elinizin altında yoksa üzülmeyin, seçim yapamayacak kadar çok model olacak. Slouchy botları diz altı eteklerle kombinlemeyi unutmayın.

Pırıl Pırıl Ayakkabılar

Yaz partilerinde bir bikini bile yeterli olabilir ama hava serinledikçe kombin yapmak daha önemli olacak. Bir de kışa doğru artan kutlama ihtimallerini düşünürsek dikkat çeken bir çift ayakkabıya mutlaka ihtiyacınız olacak. Artık Halloween kostümünüze mi giyerseniz yılbaşı partisine mi, siz karar verin.

Western Etkisi

Kovboy botları trend ne olursa olsun yerini kimseye vermiyor. Stilinizi biraz maskülen, biraz rahat ve her şeye rağmen şık göstermek isterseniz aradığınız, bu botlardan başkası olmayacak. Özellikle skinny jeanler ve oversize renkli kazaklarla kış aylarında sokak stilinin Kendall Jenner’ı olabilirsiniz!

Yumuşacık Kadifeler

Kadife, bir kere moda dünyasına girdiyse her şekilde kullanılacağını tahmin edersiniz. Buna ayakkabılar da dahil. Stilinize yumuşacık ama bir o kadar da lüks bir etki vermek isterseniz, kadife tasarımlara mutlaka alışveriş listenizde yer verin. Klasik ayakkabıları geceye, botları gündüze almayı unutmayın!

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.