İndirimden Al, Gelecek Sezon Kullan

Şimdi ne kadar uzak görünse de yaz yaklaşıyor. Kışın son günlerinde gelecek sezonun trendlerine göz atıp indirimli ürünlerden şimdiden birkaç parça kapmaya ne dersiniz? Önerilerimize kulak verin.

T-shirt’ün Konuşsun

Stiliniz aslında sizi yansıtır ancak bu yaz düşüncelerinizi biraz fazla açık edeceksiniz.  2017 İlkbahar/Yaz sezonunda hisleriniz apaçık tişörtlerinizin üzerine yerleşiyor. Hemen bir tane edinmelisiniz.

Kamuflajın Dönüşü

Önümüzdeki yazın en büyük trendlerinden olmaya aday kamuflaj şehirli görünüme maceracı bir ruh getiriyor. Tekrar tekrar podyuma dönen bu desen gardırobunuzda mutlaka yer almalı.

90’lar Sokak Stili

Moda dünyası geçmişe yolculuğu her zaman çok seviyor. 90’larda büyüyen genç kuşak tasarımcılarla birlikte dönemin minimalist sokak stilini gelecek yazın trendleri arasına taşıyor.

Kullanışlı ve Cool

Spor giyim her sezon gücüne güç katarak ilerliyor. 2017 yazının da en büyük starı sırt çantaları. Pratik ve şık bir modeli günün her saati yanınızda taşımak için doğru sezondasınız.

“Court” Sneakers

Spor giyimin önemi sneaker egemenliğini de beraberinde getiriyor. Bu sezon sneaker’ın en sofistike hali olan boğazsız, ince tabanlı, kanvas ya da süet olabilen bağcıklı “court” modeli ön planda.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.