KÜSTÜM SENİNLE, KONUŞMA BENİMLE!

Hollywood camiası, küskünlük ve dargınlıklarıyla bir nebze lise ortamını andırıyor. Tabii bu camia ergenlik dönemi masumiyetine nazaran on kat fazla dramatikleşebiliyor. Eski günlere dönüp baktığımızda, hakkında gıybet yapabileceğimiz birçok Hollywood hikayesiyle karşılaşıyoruz. Mesela, ödül törenlerinin ayrılmaz ikilisi Katy Perry ve Rihanna’nın eski güzel günlerini hatırlayabildiniz mi? Ya da Disney ailesinden Demi Lovato ve Selena Gomez’in mükemmel arkadaşlığını? Bu dost canlısı günler geride kalmış olsa da, tüm zamanların en efsanevi “best friends forever”larının nostaljik hallerine bir göz atalım.

Taylor Swift & Selena Gomez

Taylor-Swift-Selena-Gomezwww.popsugar.com

Etle tırnak gibi olan eski kankaların aralarının bozulması sebebi Selena’nın Justin Bieber ile bir dargın bir barışık yürüttüğü ilişkisi. Selena’nın her seferinde Justin’le tekrar barışararak hata yaptığını düşünen Taylor’ın en sonunda “Ya o ya ben” ultimatomu çektiğini duyduk. Bu ikilimde eski aşkı Justin’i seçen Selena sağolsun, iki dostun yolları ayrıldı.

Kim Kardashian & Paris Hilton

Paris-Hilton-Kim-Kardashianwww.popsugar.com

Ördek suratlı selfie’leri ve karmakarışık aile hayatıyla Kim Kardashian, magazin dünyasını ele geçirmeden önce sadece Paris Hilton’ın yancısıydı. Kim Kardashian üne kavuştuğu zaman da Paris’in kıskançlığı ortaya çıktı tabii. Ortada kıskançlık olunca dost kalmak ne mümkün?

Rihanna & Katy Perry

Rihanna and Katy Perrywww.popsugar.com

Katy Perry ve Rihanna düetleri huzur içinde yatsın. Süt ve çikolatanın mükemmel uyumu olan kankaların arası da erkek arkadaş seçimi yüzünden açıldı. Katy Perry, hali hazırda Rihanna’nın Chris Brown ile olan ilişkisini onaylamıyordu zaten. Üstüne, 2009 yılında erkek arkadaşı Chris’in şiddetine maruz kalan Rihanna’nın, tüm bunlara rağmen bu ilişkiye yeni bir şans vermesi arkadaşlıklarının sonu oldu. Duyduğumuza göre, Katy Perry eskiden çok yakın olduğu arkadaşına bu hatası yüzünden artık yüz vermiyormuş.

Chelsea Handler & Jennifer Aniston

Jennifer-Aniston-Chelsea-Handlerwww.popsugar.com

Üzerinden yıllar geçse de biliyoruz ki, Jennifer Aniston için Brad Pitt mevzusu kanayan bir yara. En yakın arkadaşı Chelsea’nın kendi talk şov programında Brad Pitt ve Angelina Jolie aşkı hakkında konuştuğu duyumunu alan Jennifer her şeyi bir kalemde siliverdi.

Paul McCartney & Michael Jackson

Paul-McCartney-Michael_Jacksonwww.theguardian.com

Bu iki müzik efsanesinin iş gereği birlikte yaptıkları unutulmaz şarkılar bir yana dursun, oldukça yakın bir dostlukları da vardı. Ne yazık ki Jackson, McCartney’in arkasından iş çevirip birkaç Beatles şarkısının telif hakkını satın almaya çalışınca o dostluktan eser kalmadı.

Gwyneth Paltrow & Madonna

Gwyneth-Madonnawww.popsugar.com

Gwyneth Paltrow ve Madonna arasındaki sarışın ittifakı 1999 yılında başlamıştı. Fakat su yüzüne çıkmayan detaylar yüzünden 2010’da ikilinin arası açıldı. Sır gibi saklanan bu küslüğün sebebini senelerdir merak ediyoruz.

Taylor Swift & Katy Perry

Taylor Swift_Katy Perrywww.popsugar.com

Yine bir kız kavgası ve sebebi yine bir yakışıklı. Taylor Swift, eski sevgilisi John Mayer’in yakın dostu Katy Perry ile birlikte olmasından pek de mutlu değildi. Böyle bir durumda kim mutluluklar dileyebilir ki? Söz konusu aşk üçgeni ve buram buram drama da Taylor ve Katy arasındaki arkadaşlığı bitirdi.

Paris Hilton & Nicole Richie

Nicole-Richie-Paris-Hiltonwww.popsugar.com

The Simple Life isimli reality şovun yıldızları tartışmasız bir şekilde neşeli ve şatafatlı bir ikiliydi. 2010 yılında Joel Madden ile evlenen Nicole, Paris’e düğün davetiyesi göndermeye tenezzül etmeyince haliyle işler kötüye gitti.

Demi Lovato & Selena Gomez

Demi Lovato and Selena Gomezwww.popsugar.com

Her ne kadar Demi Lovato, Selena Gomez ile olan uzun süreli dostluklarının değiştikleri ve yavaş yavaş koptukları için sonlandığını söylese de, biz bunun arkasında da Justin Bieberın olduğunu düşünüyoruz.

Elton John & George Michael

elton-john-and-george-michaelwww.popsugar.com

Oldukça yakın dost olan ikonik İngiliz müzisyenleri, 80’lı yıllarda George Michael’ın uyuşturucu kullanımı yüzünden ayrı dünyaların insanlarına dönüştü.

Ünlülerin Stilini Yakalayın!