Sonbaharda Sokak Stili

Eminiz hava sıcaklığı konusunda sizin de kafanız en az bizimki kadar karışık. Bir gün sıcaktan bunalırken ilerleyen saatlerde yağmurdan kaçmaya çalışabiliyoruz. Haliyle yeni sezonu gardırobumuzda hissetmeye tam olarak başlayamadık. Hazır hava ne sıcak ne soğukken, giyinmenin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Katman trendi veya mini etek ve triko ikilisi için daha güzel bir zaman bulamazsınız.

Hava sıcaklığıyla gardırobunuzun iniş çıkışlı ilişkisine denge getirebilmek için önerilerimizi okumaya başlayın. Bir de hırkanızla şemsiyenizi mutlaka yanınıza alın!

Etek & Kazak İkilisi

Mini jean etekleri yazlık gardırobunuzda bırakmayın. Oversize yumuşacık bir kazak ve topuksuz ayakkabılarla eteğinizi sonbahara uyarlayın. Mevsim yerini kışa bırakmadan bu kombini mutlaka denemelisiniz.

Bohem Bir Elbise

Yeni sezonun güzellik trendlerinde makyajsız görünüm ve kendi haline bırakılmış saçlar öne çıkıyor. Bu ikiliye üzerine düşünülmüş kombinlerden çok tek parçanın özgürlüğü yakışır değil mi? Uzun, bohem ve rahat bir elbise alın, gerisini düşünmeyin!

Sonbahar Renkleri

Sonbahar denince sizin de aklınıza kahverengi, turuncu, sarı ve grinin muhteşem uyumu geliyorsa gardırobunuzda da aynı etkiyi yakalayabilirsiniz. Bu renkleri bir de kadifeyle buluşturursanız, stil konusunda rakipsiz olabilirsiniz.

Fransız Etkisi

Bere, kırmızı ruj, kısa bir elbise ve bir çift Oxford ayakkabı: Tebrikler, artık siz de en az Fransız kadınları kadar cool görünüyorsunuz! Bu kış bol bol bere ve şapka alın çünkü ihtiyacınız olacak. Havalar soğudukça elbiselerinizin boyu uzayabilir ama havanızdan hiçbir şey eksilmez.

Sonbaharın Vazgeçilmezi

Deri ceket! Onsuz sonbahar mümkün mü? Deri ceketinizi bu sefer skinny jeanler yerine sezonun modası geniş pantolonlarla birlikte giyebilirsiniz. Sade bir tişörtle stil oyunu sizin!

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.