Yeni Sezonun En İyi 7 Ayakkabı Stili

Ayakkabılar tutkumuz! Peki 2017 İlkbahar/yaz sezonunda ne giyeceğiz? Sezon podyumlarında tasarımcılar her tarza uygun birbirinden farklı modeller yarattı. Kadının farklı ruh hallerine, farklı stillere hitap eden sezonun en iyi ayakkabı modellerini keşfetmeye davetlisiniz.

1.Kovboy Botlar

Sezona hızlı bir giriş yapan kovboy botları bu sezon sık sık göreceksiniz. Festivaller, konserler ve sokak stilinde denimle kombinlenen kovboy botlarından mutlaka bir tane edinip stilinize bohem bir tavır ekleyin.

2.Minik Topuklar Minik topuklar kadınların hayatını kurtarmak için geri döndü! Şık ve aynı zamanda rahat adımlar atmanızı sağlayan bu boy bu sezonun alternatiflerinden biri olacak. Elbise ya da jean’lerle tamamlayarak şık ve rahat adımlar atmaya hazır olun!

3.Metalik Botlar

Geçtiğimiz kışa iddialı bir giriş yapan metalik botlardan henüz edinmediyseniz hemen almanın tam zamanı! Gözlerimizin artık yadırgamadığı bu botlar stilinize iddialı ve cesur bir hava katacak. Kombinlerken, sade parçalar seçerek odağı tek noktaya çekebilirsiniz.

4.Beyaz Ayakkabılar

80’ler geri döndü! Beyaz botlar, stilettolar sokak modasında çoktan yerini almaya başladı bile. Retro bir stil yaratırken kombinleme alternatiflerini çoğaltan beyaz ayakkabıları  şifon etekler, elbiseler ve hatta kumaş pantolonların altında bile kullanabilirsiniz.

5.Flatform

Yanlış okumadınız “Flatform”! Platform ayakkabıların yerini alan yepyeni kalın topukların adı flatform. Düz ayakkabıların tabanının ekstra kalın hali olan bu model hem boyu uzatıyor hem çok rahat.İlk bakışta biraz kaba gibi görünse de gözleriniz çok yakında bu modeli arıyor olacak.

6.Bağcıklar

Bu sezon fırfırlar, volanlar kıyafetlere romantizm katarken, bilekten bağlanan bağcıklar ayakkabıları sarmaya başladı. Birçok modele hareket katmaya başlayan kurdele ve bağcıklar hem spor hem de topuklu ayakkabıların vazgeçilmez aksesuarı olarak 2017’nin trendleri arasında yerini alıyor.

7.Kırmızı Ayakkabılar

Sokaklarda görmekten sıkılmayacağınız yeni bir trend ise kırmızı ayakkabılar. Tüm yaz birçok kombinin anahtar parçası haline gelecek kırmızı ayakkabılar, modasever herkesin bir an önce edinmesi gereken aksesuarlardan.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum Yaz

Your email address will not be published.